Během velikonočních svátků 19.4. a 22.4. jsou všechny naše prodejny zavřené. Zároveň přepravní služba PPL nebude v sobotu 20.4. doručovat zboží. Děkujeme za pochopení.  
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Milan Tajčman
mtajcman@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

Thule Motion XT M lesklá černá

 
Thule Motion XT M lesklá černá
 
 
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 23 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
 
Objednací kód88901899
Part No.

TH629201

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Thule Motion XT M lesklá černá

Černá barva je symbolem elegance. Pokud je ve spojení s lesklým provedením, a zároveň je ve spojení s přepravním boxem Thule Motion XT M, máte jistotu, že mluvíme o naprostém unikátu, který je dnes s přepravou vašich věcí spojený. Zde značka Thule upět ukázala, co vše je v jejích silách. Model označovaný jako Thule Motion XT M lesklá černá je náhradou původního řešení, které bylo pojmenováno jako Thule Motion M 200 lesklá černá. Hned na první pohled je jasné, že první inovace jsou spojeny s designem. Lesklá černá dokonale vypadá a s nadčasovými tvary jde velmi dobře dohromady.

Tím ale designové inovace nekončí. Samotné provedení nadchne i tím, že nabídne mnohem efektivnější využití vnitřního prostoru, stejně jako nabídne i lepší aerodynamiku během jízdy. To snižuje nejenom hluk, ale rozhodně i spotřebu vašeho vozu.


Všestrannost a jednoduchost především

Přepravní box Thule Motion XT M byl vyvinut i za účelem dokonalé všestrannosti a jednoduchosti. Nechybí například oboustranné otevírání, díky kterému máte jistotu snadného uložení, vyjmutí, nebo kontroly nákladu z obou stran vašeho vozu. Dále nechybí například inovovaná madla, kterými se Thule Motion XT M pyšní. Ta spolu s podpůrnými zdvihači víka zajistí ještě pohodlnější a jednodušší otevření.

Jako majitelé tohoto nádherně lesklého černého boxu oceníte také provedení související s jeho předsunutou polohou na vašem voze. Nejenom, že ho můžete umístit na jakékoliv auto, ale oceníte také to, že vám nebude nijak bránit v přístupu do zavazadlového prostoru. Jeho víko můžete jednoduše a plnohodnotně otevřít.


Ještě jednodušší montáž

Váha jenom 17,5 kilogramu je jistotou snadné manipulace na střechu vašeho vozu. Zde už stačí mít k dispozici jakékoliv tyče značky Thule. Stoprocentní kompatibilita je zaručena u řešení, kterým je RapidBar, Aerobar, stejně jako SquareBar. Zoufat si nemusí ani majitelé varianty, kterou je SlideBar. Pro ně je k dispozici praktický adaptér a tak i zde je samotná montáž skutečnou hračkou.

Technologickým unikátem je také rychloupínací systém PowerClick. Ten ukazuje, jak jednoduché je box Thule Motion XT M na střechu přimontovat. Jedná se o integrovaný indikátor momentu utažení. Ve chvíli, kdy dojde k optimálnímu a bezpečnému upevnění systém cvakne, což je signálem pro to, že je vše připraveno k nakládce vašich věcí.


Důraz na bezpečnost

Ta je při přepravně čehokoliv velmi důležitá, čehož si jsou v Thule vědomi. I proto se tento konkrétní přepravní box může pyšnit několika dalšími inovacemi a vylepšeními. Především důraz na použití kvalitních materiálů a také na jejich dobré zpracování je jistotou, je model Thule Motion XT M bez problémů prošel náročnými testy City Crash, což znamená jistotu ochrany nákladu, vás i ostatních účastníků silničního provozu v případě kolize.


Produktové video


 

Poznámka výrobce:

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. Tvoří ji skupina lidí, které spojuje vlastní zápal pomáhat aktivním rodinám a outdoorovým nadšencům.


Poslání Thule

Thule vám pomůže přepravit cokoli potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově, abyste si mohli naplno užívat aktivního života. Věříme, že aktivní život má smysl – ať už jste ve městě, nebo v širé pustině. Pro zdraví a štěstí lidských bytostí, i pro respekt a péči, které chováme ke světu kolem nás.

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc, kamkoli jdete, cokoli převážíte, se společností Thule máte svobodu žít svůj život naplno.


Stránky výrobce:

www.thule.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Velikonocni nadilka
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše