Vánoce bez rizika Víkendová otevírací doba na vybraných pobočkách, kurýrní služby ZDARMA i v soboty a neděle, osobní odběr na pobočce ZDARMA a mnoho dalšího. Více informací. 

Thule Motion XT M lesklá černá

 
Thule Motion XT M lesklá černá
 
 
Prodloužená záruka
Splátky bez navýšení
 
 
Splátková kalkulačka již od 23 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Objednací kód88901899
Part No.

TH629201

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 60 měsíců
Základní cena 11 569 Kč
ověřit dostupnost
­ 15 390,- Kč 
Cena nyní: 13 999,- Kč 

11 569 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Thule Motion XT M lesklá černá

Černá barva je symbolem elegance. Pokud je ve spojení s lesklým provedením, a zároveň je ve spojení s přepravním boxem Thule Motion XT M, máte jistotu, že mluvíme o naprostém unikátu, který je dnes s přepravou vašich věcí spojený. Zde značka Thule upět ukázala, co vše je v jejích silách. Model označovaný jako Thule Motion XT M lesklá černá je náhradou původního řešení, které bylo pojmenováno jako Thule Motion M 200 lesklá černá. Hned na první pohled je jasné, že první inovace jsou spojeny s designem. Lesklá černá dokonale vypadá a s nadčasovými tvary jde velmi dobře dohromady.

Tím ale designové inovace nekončí. Samotné provedení nadchne i tím, že nabídne mnohem efektivnější využití vnitřního prostoru, stejně jako nabídne i lepší aerodynamiku během jízdy. To snižuje nejenom hluk, ale rozhodně i spotřebu vašeho vozu.


Všestrannost a jednoduchost především

Přepravní box Thule Motion XT M byl vyvinut i za účelem dokonalé všestrannosti a jednoduchosti. Nechybí například oboustranné otevírání, díky kterému máte jistotu snadného uložení, vyjmutí, nebo kontroly nákladu z obou stran vašeho vozu. Dále nechybí například inovovaná madla, kterými se Thule Motion XT M pyšní. Ta spolu s podpůrnými zdvihači víka zajistí ještě pohodlnější a jednodušší otevření.

Jako majitelé tohoto nádherně lesklého černého boxu oceníte také provedení související s jeho předsunutou polohou na vašem voze. Nejenom, že ho můžete umístit na jakékoliv auto, ale oceníte také to, že vám nebude nijak bránit v přístupu do zavazadlového prostoru. Jeho víko můžete jednoduše a plnohodnotně otevřít.


Ještě jednodušší montáž

Váha jenom 17,5 kilogramu je jistotou snadné manipulace na střechu vašeho vozu. Zde už stačí mít k dispozici jakékoliv tyče značky Thule. Stoprocentní kompatibilita je zaručena u řešení, kterým je RapidBar, Aerobar, stejně jako SquareBar. Zoufat si nemusí ani majitelé varianty, kterou je SlideBar. Pro ně je k dispozici praktický adaptér a tak i zde je samotná montáž skutečnou hračkou.

Technologickým unikátem je také rychloupínací systém PowerClick. Ten ukazuje, jak jednoduché je box Thule Motion XT M na střechu přimontovat. Jedná se o integrovaný indikátor momentu utažení. Ve chvíli, kdy dojde k optimálnímu a bezpečnému upevnění systém cvakne, což je signálem pro to, že je vše připraveno k nakládce vašich věcí.


Důraz na bezpečnost

Ta je při přepravně čehokoliv velmi důležitá, čehož si jsou v Thule vědomi. I proto se tento konkrétní přepravní box může pyšnit několika dalšími inovacemi a vylepšeními. Především důraz na použití kvalitních materiálů a také na jejich dobré zpracování je jistotou, je model Thule Motion XT M bez problémů prošel náročnými testy City Crash, což znamená jistotu ochrany nákladu, vás i ostatních účastníků silničního provozu v případě kolize.


Produktové video


 

Poznámka výrobce:

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. Tvoří ji skupina lidí, které spojuje vlastní zápal pomáhat aktivním rodinám a outdoorovým nadšencům.


Poslání Thule

Thule vám pomůže přepravit cokoli potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově, abyste si mohli naplno užívat aktivního života. Věříme, že aktivní život má smysl – ať už jste ve městě, nebo v širé pustině. Pro zdraví a štěstí lidských bytostí, i pro respekt a péči, které chováme ke světu kolem nás.

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc, kamkoli jdete, cokoli převážíte, se společností Thule máte svobodu žít svůj život naplno.


Stránky výrobce:

www.thule.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše