Panasonic KX TG2512FXT
Objednací kód: 9173148 Part No.: KX TG2512FXT Základní cena + RP: 872 Kč + 3 
 
 
 
 
 

Panasonic KX TG2512FXT

 
 
 
 
Panasonic KX TG2512FXT bezdrátový telefon, TwinPack - obsahuje dvě sluchátka, CLIP
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 1 059,- Kč 

875 Kč bez DPH

Splátky již od 53 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Panasonic KX TG2512FXT
Bezdrátový telefon

  • 1,4 palcový LCD displej pro snadné ovládání
  • Podsvícený displej
  • Jednodotykový režim EKO

Univerzální design, jedinečná technologie a zaměření na ekologii. Model zahrnuje 2 sluchátka, 1 základnovou jednotku s integrovanou nabíječkou.

Nově vyvinutý systém opravy chyb má 80 krát vyšší přesnost než konvenční systémy, zabezpečující čistý zvuk v průběhu hovoru a zároveň menší tendenci k rozpadu hovoru nebo k přerušením. Dokonce i když jste venku na zahradě nebo v garáži, budete si stále moci vychtnat hladkou nerušenou konverzaci.

1,4-palcový displej s podsvícením je snadno čitelný(16-znaků x 3-řádkový bodový displej). Díky jantarovému podsvícení, můžete ověřit telefonní číslo volajícího i když hovor přichází v noci.

Funkce hlasitého telefonu (hands-free) umožňuje telefonovat, i pokud jste právě zaměstnáni jinou prací, například vařením, prací na počítači, nebo jakoukoliv jinou činností. Tato funkce je rovněž užitečná pokud chcete při hovoru pořizovat poznámky, psát apod.. Pro snadnou volbu čísla si můžete do vestavěné paměti přístroje (telefonního seznamu) uložit až 50 jmen / telefonních čísel. Pokud máte u svého místního poskytovatele telefonních služeb aktivovanou službu identifikace volajícího, uvidíte kdo vám volá ještě předtím, než zvednete sluchátko: V případě, že je číslo volajícího uloženo v telefonním seznamu přístroje, zobrazí se na displeji i jméno volajícího.

Další funkce:

GAP kompatibilní, 10 čísel v paměti opakované volby(Redial Memory), 5 polyfonních melodií pro vyzvánění, příjem hovorů jakoukoliv klávesou, hodiny, Alarm, vyhledávání sluchátka, indikátor vyzvánění/nabíjení.


 

Parametry a specifikace:

 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
intercom
Fox, 11.12.2013 11:49:00

Dobrý den, zajímalo by mě, zda tento telefon podporuje funkci intercom (volání v rámci linky zdarma mezi telefony). Děkuji a přeji hezký den.

martin navrátil, 11.12.2013 12:07:00

Dobrý den, bohužel nepodporuje.

Leon, 17.5.2018 17:28:00

Jiní prodejci uvádějí že interkom funguje. To byl důvod koupě telefonu Panasonic, protože model který mám doma KXTGA711FX JEJ MÁ A DOSUD FUNGUJE. Proč jsou rozdílné popisy a odpovědi prodejců ?

Martin Navrátil, 18.5.2018 9:36:00

Dobrý den, Interkom u tohoto modelu je funkční. Níže zasílám výňatek z návodu. Bohužel jsem se před tím špatně díval :( Interkom Dostupné u modelů: KX-TG2512/KX-TG2513 Hovory v režimu interkom lze provádět mezi mikrotelefony. Poznámka: L Pokud obdržíte příchozí hovor během hovoru přes interkom, uslyšíte 2 tóny. Chcete-li hovor přijmout, stiskněte tlačítko {ic}, potom stiskněte tlačítko {C}. L Při vyvolávání mikrotelefonu vyvolávaný mikrotelefon 1 minutu pípá. Uskutečnění hovoru přes interkom 1 {j/OK} 2 {V}/{^}: “Interkom” i {j/OK} 3 Pro volání konkrétního mikrotelefonu zadejte jeho číslo. L Chcete-li volání ukončit, stiskněte tlačítko {ic}. 4 Pro ukončení hovoru, stiskněte tlačítko {ic}. Přijmutí hovoru přes interkom 1 Stisknutím tlačítka {C} přijměte hovor. 2 Pro ukončení hovoru, stiskněte tlačítko {ic}.

Panasonic KX TG2512FXT
, 21.7.2017 17:54:00

Dobrý den, Prosím o ifn. k produktu Panasonic KX TG2512 FXT: - zda lze na telefonu nastavit délku vyzvánění - zda lze mít zpětný přehled o zmeškaných hovorech - zda je k dispozici kabel k připojení na WIFI - BOX / signál je přijímán přes UPC službu/ - zda lze hovor přijmout či volat z kteréhokoliv aparátu děkuji Skrášek J.

Martin Navrátil, 24.7.2017 10:16:00

Dobrý den, délku vyzvánění nelze nastavit. Zpětný přehled zmeškaných hovorů ano, WiFi nemá a připojit přes UPC také ne. Na poslední otázku říkám ano.

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Splatky bez navyseni
zona nula mobily
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše