Síť prodejen

Mapa poboček Olomouc Opava Zlín Uherské Hradiště Brno Břeclav Znojmo Jihlava Hradec Králové Liberec Praha Kladno Ostrava

Eshop

Internetový obchod:

585 157 488 obchod@tsbohemia.cz

Společná linka (nejbližší pobočka firmy):

840 159 159 info@tsbohemia.cz

Obchodní oddělení a dotazy na dostupnost zboží:

585 157 488 obchod@tsbohemia.cz

Automatická spojovatelka:

585 157 411

Infolinka počítačů Barbone:

844 111 213 barbone@tsbohemia.cz

Technická podpora a servis počítačů:

585 157 405 techinfo@tsbohemia.cz

Servis a reklamace:

585 157 507 servis@tsbohemia.cz

Sekretariát a finance:

585 157 509 sekretariat@tsbohemia.cz

Expedice:

expedice@tsbohemia.cz

Webmaster:

585 157 447 webmaster@tsbohemia.cz

Olomouc

Centrála Olomouc

Adresa: Sladovní 103/3,
779 00, Olomouc
Obchod: 585 157 488
olomouc@tsbohemia.cz
Sekretariát: 585 157 509
Servis: servisolomouc@tsbohemia.cz
Technická podpora: 585 157 405
Fax: 585 157 455
Bezbariérový přístup Bezbarierový přístup
Provozní doba Po - Pá: 09:00 - 19:00
So: 09:00 - 19:00

Brno

pobočka Brno

Adresa: Veveří 2581/102,
616 00, Brno
Obchod: 585 157 490
brno@tsbohemia.cz
Servis: 585 157 483
servisbrno@tsbohemia.cz
Fax: 585 157 455
Bezbariérový přístup Bezbarierový přístup
Provozní doba Po - Pá: 09:00 - 19:00
So: 09:00 - 14:00


pobočka Brno H-Park

Adresa: H-Park, Heršpická 1009/11c,
639 00, Brno
Obchod: 585 157 533
brnohp@tsbohemia.cz
Servis: 585 157 533
servisbrnohp@tsbohemia.cz
Bezbariérový přístup Bezbarierový přístup
Provozní doba Po - Pá: 09:00 - 19:00

Zlín

pobočka Zlín

Adresa: Třída Tomáše Bati 419,
763 02, Zlín
Prodejní pasáž Terno, první patro.
Obchod: 585 157 491
zlin@tsbohemia.cz
Servis: 585 157 476
serviszlin@tsbohemia.cz
Fax: 585 157 455
Bezbariérový přístup Bezbarierový přístup
Provozní doba Po - Pá: 09:00 - 19:00
So: 09:00 - 14:00

Opava

pobočka Opava

Adresa: Zámecký okruh 996/19,
746 01, Opava
vedle zimního stadionu
Obchod: 585 157 492
opava@tsbohemia.cz
Servis: 585 157 492
servisopava@tsbohemia.cz
Fax: 585 157 455
Bezbariérový přístup Bezbarierový přístup
Provozní doba Po - Pá: 09:00 - 18:00

Uherské Hradiště

pobočka Uherské Hradiště

Adresa: Milíčova 467,
686 01, Uherské Hradiště
Obchod: 585 157 493
uh@tsbohemia.cz
Servis: 585 157 493
servisuh@tsbohemia.cz
Fax: 585 157 455
Provozní doba Po - Pá: 09:00 - 18:00

Hradec Králové

pobočka Hradec Králové

Adresa: Akademika Heyrovského 1171,
500 03, Hradec Králové
Obchod: 585 157 497
hk@tsbohemia.cz
Servis: 585 157 497
servishk@tsbohemia.cz
Fax: 585 157 455
Provozní doba Po - Pá: 09:00 - 18:00

Znojmo

pobočka Znojmo

Adresa: Husitská 3422,
669 02, Znojmo
Obchod: 585 157 495
znojmo@tsbohemia.cz
Servis: 585 157 495
servisznojmo@tsbohemia.cz
Fax: 585 157 455
Bezbariérový přístup Bezbarierový přístup
Provozní doba Po - Pá: 09:00 - 18:00

Liberec

pobočka Liberec

Adresa: Palachova 518/11, 460 05 Liberec
Obchod: 585 157 496
liberec@tsbohemia.cz
Servis: 585 157 414
servisliberec@tsbohemia.cz
Fax: 585 157 455
Bezbariérový přístup Bezbarierový přístup
Provozní doba Po - Pá: 10:00 - 19:00

Jihlava

pobočka Jihlava

Adresa: tř. Legionářů 10,
586 01, Jihlava
Obchod: 585 157 494
jihlava@tsbohemia.cz
Servis: 585 157 415
servisjihlava@tsbohemia.cz
Fax: 585 157 455
Bezbariérový přístup Bezbarierový přístup
Provozní doba Po - Pá: 09:00 - 18:00

Praha

pobočka Praha

Adresa: Opatovská 874/25,
149 00 Praha-Háje
pouze 50m od stanice metra Háje!
Obchod: 585 157 489
praha@tsbohemia.cz
Servis: 585 157 471
servispraha@tsbohemia.cz
Fax: 585 157 455
Provozní doba Po - Pá: 10:00 - 19:00

Břeclav

pobočka Břeclav

Adresa: U Stadionu 3115/4,
69002 Břeclav
Kamenný obchod: 585 157 487
breclav@tsbohemia.cz
Internetové objednávky: 585 157 488
obchod@tsbohemia.cz
Servis: 585 157 408
servisbreclav@tsbohemia.cz
Fax: 585 157 455
Bezbariérový přístup: Bezbarierový přístup
Provozní doba Po - Pa: 09:00 - 18:00

Ostrava

pobočka Ostrava CT-Park

Adresa: Na Rovince 873,
720 00, Ostrava-Hrabová
Obchod: 585 157 530
ostravactp@tsbohemia.cz
Servis: 585 157 531
servisostravactp@tsbohemia.cz
Bezbariérový přístup Bezbarierový přístup
Provozní doba Po - Pá: 09:00 - 19:00
So: 09:00 - 19:00



pobočka Ostrava 28. října

Adresa: 28. října 2020/231,
709 00, Ostrava - Mariánské Hory
Obchod: 585 157 532
ostrava@tsbohemia.cz
Servis: 585 157 531
servisostrava@tsbohemia.cz
Bezbariérový přístup Bezbarierový přístup
Provozní doba Po - Pá: 09:00 - 19:00
So: 09:00 - 19:00

Online letak Homecredit - elektronicky podpis
 

Naposledy navštívené

 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 



Zákaznické centrum

Informace a objednávky:

840 159 159

585 157 488

obchod@tsbohemia.cz

Technická podpora:

585 157 405

techinfo@tsbohemia.cz

Provozní doba

Po–So, 9.00–19.00








 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
doprava zdarma
 

WWWSERVER1